دات نت نیوک
پنجشنبه ، 24 آبان 1397  |  ثبت‌نام  |  ورود

در حکمی از سوی معاون رئیس جمهور: مدیرکل میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد ابقا شد

در حکمی از سوی معاون رئیس جمهور: مدیرکل میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد ابقا شد
محمود باقری، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد با حکم علی اصغر مونسان رییس سازمان میراث فرهنگی کشور در سمت خود ابقا شد. مدیرکل میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد ابقا شد.محمود باقری، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  کهگیلویه و بویراحمد با حکم علی اصغر مونسان رییس سازمان میراث فرهنگی  کشور در سمت خود ابقا شد.


 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان، در حکم ابقای  محمود باقری که به امضای علی اصغر مونسان، رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  کشور رسیده،اجرای برنامه های خلاقانه در حوزه گردشگری و صنایع دستی، تعریف مسیرهای جدید گردشگری، برنامه ریزی جهت تقویت تورهای گردشگری و افزایش کیفیت هتل ها و رستوران های سنتی و بین راهی تاکید شده است.

ایجاد و احداث بازارچه ها و فروشگاه های صنایع دستی، حفاظت و پاسداری از میراث ارزشمند فرهنگی - تاریخی و مرمت و احیای بناهای تاریخی و استفاده حداکثری از بخش خصوصی و بهره گیری از توان تخصصی صاحب نظران، کارشناسان، منابع انسانی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استان و مسوولان استانی از دیگر وظایف ابلاغی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  کهگیلویه وبویراحمد در دوره جدید مسوولیت وی است.
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

ضرغام
ضرغام یکشنبه, 13 آبان,1397 14:07
گردشگری استان یک توان بالقوه هستش که امثال باقری این بالقوه بودن رو میخوان به نام خودشون به خورد مردم بدن. وگرنه برای بالفعل شدن این توان چه کرده اند . ؟ در لفافه گردشگری و کمپ ها و اردوگاه ها و خانه های مسافر چه کارها که نمی شود و بوی گندشون خیلی جاهای استان رو گرفته . و در این افسادها چنان دست خود کارکنان در کار هست که ...... وای اگر پرده برافتد چه شود ...