دات نت نیوک
جمعه ، 27 مهر 1397  |  ثبت‌نام  |  ورود

مدیرکل میراث فرهنگی استان خبرداد:دو رویداد مهم گردشگری در کهگیلویه وبویراحمد برگزار می شود

مدیرکل میراث فرهنگی استان خبرداد:دو رویداد مهم گردشگری در کهگیلویه وبویراحمد برگزار می شود
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری استان،محمود باقری با بیان اینکه به دنبال توسعه صنعت گردشگری در استان هستیم اظهارکرد: درتلاشیم برنامه های جدیدی برای رونق و توسعه گردشگری در کهگیلویه و بویراحمد اجرا شو...

 

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری استان از برگزاری دو رویداد مهم در حوزه گردشگری کهگیلویه وبویراحمد خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری استان،محمود باقری با بیان اینکه به دنبال توسعه صنعت گردشگری در استان هستیم اظهارکرد: درتلاشیم برنامه های جدیدی برای رونق و توسعه گردشگری در کهگیلویه و بویراحمد اجرا شود.

 

دبیر کارگروه گردشگری در کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به برگزاری دو رویداد مهم حوزه گردشگری تصریح کرد: برگزاری  همایش نخستین رویداد استارت آپ ایده‌های خلاق گردشگری و جشنواره غذاهای سنتی در یاسوج دو رویداد مهم در راستای اشتغال زایی،معرفی و توسعه صنعت گردشگری استان است.

 

باقری افزود: درهمایش نخستین رویداد استارت آپ ایده‌های خلاق گردشگری،که به  منظور شناسایی طرح‌ها و ایده‌های خلاق، نوآورانه و کار آفرینانه در حوزه گردشگری اجرا می شود از کلیه فعالان این حوزه، تشکل‌های مردم نهاد، دانشجویان و ایده پردازان علاقمند دعوت شده است.

 

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری کهگیلویه وبویراحمد ادامه داد: ایده‌های برتر برای شرکت در رویداد ملی استارت آپ ایده‌های خلاق گردشگری کشور معرفی خواهند شد.

 

باقری محور های این همایش را در حوزه های معرفی جاذبه‌ها و محصولات گردشگری ،خدمات بهداشتی، رفاهی، بیمه‌ای و بانکی ،اطلاع رسانی ،الکترونیک ،پذیرایی ،اقامت و اسکان وحمل و نقل عنوان کردو ابراز داشت:این رویداد مهم در حوزه گردشگری 17تا 19شهریور 1397ازساعت 10 تا12 در سالن جلسات اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری استان  با قضاوت داورانی مجرب بویژه از دانشگاها برگزار می شود.

 

وی همچنین عنوان کرد: علاقمندان می‌توانند از طریق پست الکترونیک gardeshgari.kb@gmail.com با ارسال مشخصات فردی و حوزه مرتبط با ایده نسبت به ثبت نام در رویداد اقدام نمایند.

 

دبیر کارگروه گردشگری در کهگیلویه وبویراحمد به برگزاری جشنوراه غذاهای محلی به عنوان یکی دیگر از رویداد های حوزه گردشگری استان اشاره کرد وگفت:این برنامه به صورت مسابقه آشپزی (غذاهای سنتی) در هتل جهانگردی شهر یاسوج برگزار می شود.

 

باقری با بیان اینکه در این مسابقه علاقه مندان بویژه بانوان می توانند انواع غذاهای خود را در منزل تهیه و برای شرکت به مکان مسابقه بیاورند اظهار داشت: این مسابقه با حضور داوران ملی برگزار می شود.

 

وی با اشاره به اینکه به برگزیدگان مسابقه جوایزی اهدا می شود تصریح کرد: این مسابقه در روز شنبه 17شهریور ماه در محل هتل جهانگردی یاسوج برگزار و شرکت برای عموم آزاد است.

 

 

 

برپایه این گزارش علاقه مندان جهت شرکت در این مسابقه می توانند با شماره تلفن 09173431380کارشناس گردشگری این اداره کل تماس حاصل فرمایند.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.