دات نت نیوک
جمعه ، 27 مهر 1397  |  ثبت‌نام  |  ورود

مدیرکل میراث فرهنگی استان خبرداد:نخستین رویداد "استارتاپ؛ ایده‌های خلاق گردشگری" در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی استان خبرداد:نخستین رویداد "استارتاپ؛ ایده‌های خلاق گردشگری" در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری استان، محمود باقری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این رویداد به‌منظور شناسایی طرح‌ها و ایده‌های خلاق، نوآورانه و کارآفرینانه در حوزه گردشگری استان ...

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری نخستین رویداد "استارتاپ" ایده‌های خلاق گردشگری در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری استان، محمود باقری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این رویداد به‌منظور شناسایی طرح‌ها و ایده‌های خلاق، نوآورانه و کارآفرینانه در حوزه گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود، اظهار داشت: از همه فعالان این حوزه، تشکل‌های مردم نهاد، دانشجویان و ایده‌پردازان علاقه‌مند دعوت می‌شود در این رویداد شرکت کنند.

وی افزود: معرفی جاذبه‌ها و محصولات گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد، خدمات بهداشتی و رفاهی، خدمات بیمه‌ای و بانکی، خدمات اطلاع‌رسانی، خدمات الکترونیک، خدمات پذیرایی، اسکان و اقامت و حمل و نقل از مهم‌ترین محورهای برگزاری این رویداد است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این رویداد ساعت 10 تا 12 روزهای 17 تا 19 شهریورماه در سالن جلسات این اداره‌کل برگزار می‌شود، افزود: علاقه‌مندان می‌توانند با ارسال مشخصات فردی و حوزه مرتبط با ایده به پست الکترونیک gardeshgari.kb@gmail.com نسبت به ثبت‌نام در این رویداد اقدام کنند.

وی با بیان اینکه با برگزاری استارتاپ‌ها، ایده‌های برتر جوانان این استان در حوزه گردشگری حمایت می‌شود، گفت: به ایده‌های برتر جوایز نقدی اهدا و جهت دریافت تسهیلات حمایتی معرفی می‌شوند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: همچنین ایده‌های برتر برای شرکت در رویداد ملی استارتاپ ایده‌های خلاق گردشگری معرفی می‌شوند.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.