دات نت نیوک
جمعه ، 27 مهر 1397  |  ثبت‌نام  |  ورود

افتتاح میز خدمت در اداره کل میراث فرهنگی استان

افتتاح میز خدمت در اداره کل میراث فرهنگی استان
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، معاون توسعه مدیریت برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد در این آیین با بیان اینکه به دنبال ارائه خدمات مطلوب به مردم شريف استان هستیم، اظهار کرد: با افتتاح...

 

 

 


صبح امروز  یکشنبه 14مرداد ماه 1397با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی برنامه و بودجه و مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد میز خدمت در اداره‌کل میراث فرهنگی استان افتتاح شد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، معاون توسعه مدیریت برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد در این آیین با بیان اینکه به دنبال ارائه خدمات مطلوب به مردم شريف استان هستیم، اظهار کرد: با افتتاح میز خدمت در همه دستگاه‌های اجرایی استان رضایتمندی خوبی در خدمت‌دهی به مردم ایجاد می‌شود.
 
محمود هرمزی هدف از افتتاح میز خدمت در دستگاه‌های اجرایی استان را خدمت آسان به مردم عنوان کرد و افزود: شعار میز خدمت هر ارباب جو یک میز جهت پاسخگویی است.
 
وی تصریح کرد: باید خدمات به صورت الکترونیکی شود تا مردم مجبور نباشند برای انجام کارهای اداری خودشان این اتاق به آن اتاق بروند.
 
مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان نیز در این آیین گفت: میز خدمت به منظور تکریم ارباب رجوع در این اداره‌کل افتتاح شده است.
 
محمود باقری با بیان اینکه دستیابی آسان و سریع به خدمات بخش‌های مختلف این اداره‌کل از دیگر اهداف افتتاح میز خدمت بوده است افزود: برای هر خدمت یک کارشناس در نظر گرفته است و دیگر ارباب رجوع نیازی نیست به دیگر طبقات ادارات مراجعه کند.
 
باقری تصریح کرد: رعایت حقوق شهروندی و انجام سریع خدمات از دیگر اهداف افتتاح میز خدمت است.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.