دات نت نیوک
پنجشنبه ، 24 آبان 1397  |  ثبت‌نام  |  ورود

موانع سرمایه گذاری درمنطقه کوه گل سی سخت برطرف می شود

موانع سرمایه گذاری درمنطقه کوه گل سی سخت برطرف می شود
 به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه وبویراحمد،محمود باقری در این نشست با بیان اینکه حفاظت از محیط زیست وظیفه همه مردم و مسئولان است اظهار کرد: محیط زیست استان یکی از پتانسی...

 

نشست مشترکی بین مدیران ادارات کل محیط زیست و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  ظهر امروز یکم مردادماه97 استان برگزار شد.

 

 به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه وبویراحمد،محمود باقری در این نشست با بیان اینکه حفاظت از محیط زیست وظیفه همه مردم و مسئولان است اظهار کرد: محیط زیست استان یکی از پتانسیل های گردشگری است.

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه گردشگری یکی از سه محور اصلی توسعه استان است تصریح کرد:جنگل ها،حیات وحش،چشمه ها و آبشار های استان زمینه ای را فراهم کرده است که سالانه گردشگران زیادی از داخل و خارج کشور کهگیلویه وبویراحمد را مقصد گردشگری خود انتخاب کنند.

دبیرکارگروه گردشگری استان با اشاره به سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه گردشگری استان گفت: منطقه کوه گل  واقع در حوزه محیط زیست شهرستان دنا نیز از مناطق گردشگری است که قابلیت واگذاری به بخش خصوصی را دارد.

باقری از تشکیل کارگروه مشترک بین میراث فرهنگی و محیط زیست برای رفع موانع سرمایه گذاری در کوه گل دنا خبردادوگفت:بعد از رفع موانع سرمایه گذاری در کوه گل طرح جامع سرمایه گذاری این منطقه گردشگری را با اولویت مردم بومی منطقه فراخوان عمومی می شود.

 

در پایان این نشست بر همکاری بیشتر دو دستگاه با یکدیگر تاکید کرد و مقرر شد موضوعات  زیست محیطی و توسعه گردشگری پیگیری شود.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.