دات نت نیوک
جمعه ، 27 مهر 1397  |  ثبت‌نام  |  ورود

دیدار مدیرکل گردشگری با خانواده شهداء (+تصاویر)

دیدار مدیرکل گردشگری با خانواده شهداء (+تصاویر)
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری استان ،محمود باقری در این دیدارها با بیان اینکه امنیت امروز کشور مرهون خون شهدا و هدایت‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب است، اظهار داشت: اگر رشادت‌های رزمندگان...

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت اعیاد شعبانیه از تعدادی از خانواده‌های شهدای شهرستان بویراحمد سرکشی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری استان ،محمود باقری در این دیدارها با بیان اینکه امنیت امروز کشور مرهون خون شهدا و هدایت‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب است، اظهار داشت: اگر رشادت‌های رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس نبود، امروز شاهد ناامنی در کشور بودیم.

وی افزود: ملت ایران مدیون خون شهدا هستند و مسئولان وظیفه دارند یاد شهدا را همیشه زنده نگه دارند و در راه خدمت به مردم به‌ویژه خانواده‌های شهدا، از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

عضو شورای فرهنگ عمومی در کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به جنایت‌های گروه‌های تروریستی و داعش در کشورهای سوریه و عراق، گفت: دلیرمردی و مقاومت شهدا اجازه نداد که هیچ بیگانه‌ای به کشور دست درازی کند.

باقری بیان کرد: شهدا برای حفظ و حراست از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی از بهترین سرمایه خود گذشتند و امروز ما باید قدردان دلاورمردی‌های شهدا باشیم.

باقری صاحبان اصلی این انقلاب را مادران، پدران و خانواده‌های شهدا دانست و عنوان کرد: دیدار با خانواده شهدا سبب پالایش روح می‌شود.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.