دات نت نیوک
جمعه ، 27 مهر 1397  |  ثبت‌نام  |  ورود

تجلیل جانبازان اداره‌کل میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد(+تصاویر)

تجلیل جانبازان اداره‌کل میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد(+تصاویر)
جانبازان، ایثارگران و آزادگان اکنون با یادگاری‌هایی که در جسم و جان و خاطر خود دارند، تاریخ زنده هشت سال دفاع مقدس هستند.

در برنامه‌ای به مناسبت روز جانباز از کارکنان جانباز وفرزندان جانبازان اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری استان، محمود باقری در این آیین با گرامی‌داشت روز جانباز، گفت: این روز فرصتی مغتنم برای تجلیل از یادگاران دوران دفاع مقدس است که در مسیر دفاع از ارزش‌ها و خاک میهن تلاش کردند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد افزود: بی‌انصافی است ما که به صور مستقیم فداکاری رزمندگان‌مان را مشاهده می‌کردیم، آنها را بازگو نکنیم و به نسل‌های بعد انتقال ندهیم.

عضو شورای فرهنگ عمومی در کهگیلویه وبویراحمد اضافه کرد: جانبازان هشت سال دفاع مقدس با تأسی از حضرت ابوالفضل‌العباس (ع) همه دردها و رنج‌ها را تحمل کردند و همچنان پای انقلاب و نظام ایستاده‌اند.

باقری ابراز کرد: امنیت امروز کشور، مرهون رشادت‌ها و دلاورمردی‌های شهدا و جانبازان دوران دفاع مقدس است که با اهدای جسم و جان خود این انقلاب را بیمه کردند.

باقری ادامه داد: جانبازان، ایثارگران و آزادگان اکنون با یادگاری‌هایی که در جسم و جان و خاطر خود دارند، تاریخ زنده هشت سال دفاع مقدس هستند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز اگر نام جمهوری اسلامی با عزت و افتخار در تمام عالم می‌درخشد مرهون صبر، استقامت و ایثار و فداکاری جانبازان و ایثارگران است.

وی افزود: مهم‌ترین ویژگی‌های جانبازان و ایثارگران ایمان به خدا، دلدادگی و عشق نسبت به اهل بیت و ائمه معصومین(ع) و تبعیت از ولایت فقیه است.

 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.