دات نت نیوک
جمعه ، 27 مهر 1397  |  ثبت‌نام  |  ورود

آمادگی ستاد خدمات سفر کهگیلویه و بویراحمد برای استقبال از مسافران نوروزی

آمادگی ستاد خدمات سفر کهگیلویه و بویراحمد برای استقبال از مسافران نوروزی
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد، محمود باقری در گفت‌وگو با رادیو دنا اظهار داشت: ۱۱ هتل،۱۰۰ خانه مسافر،چهارپارک اسکان و ۱۹۰مدرسه کار اسکان مسافران و گردشگران نوروزی را...
سخنگوی ستاد خدمات سفر کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی ستاد خدمات سفر استان برای استقبال از مسافران نوروزی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد، محمود باقری در گفت‌وگو با رادیو دنا اظهار داشت: ۱۱ هتل،۱۰۰ خانه مسافر،چهارپارک اسکان و ۱۹۰مدرسه کار اسکان مسافران و گردشگران نوروزی را در کهگیلویه و بویراحمد بر عهده دارند.

وی افزود: برای تسهیل حال مسافران و گردشگران نوروزی، ۳۲پایگاه هلال احمر و ۳۹پایگاه اورژانس در نقاط مختلف استان برپا شده است.


سخنگوی ستاد خدمات سفر کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۹۰ تیم پلیس در قالب گشت‌های محسوس و نامحسوس بر محورهای مواصلاتی استان در ایام نوروز نظارت می‌کنند.

باقری با بیان اینکه توزیع میوه شب در سطح استان آغاز شده است، ابراز کرد: ۵۸ مرکز، میوه شب عید را در شهرستان‌های مختلف استان توزیع می‌کنند.

باقری عنوان کرد: هشت مرکز در شهرستان‌های مختلف کار استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی را انجام می‌دهند.
وی بیان کرد: همچنین ۸۰ اکیپ راهداری در محورهای مواصلاتی استان کار امدادرسانی به مسافران و گردشگران نوروزی را انجام می‌دهند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از برپایی نمایشگاه‌های صنایع دستی و برگزاری ۱۲ جشن نوروزی در قالب جشن‌های صدای بهار و نوروزگاه در شهرستان‌های مختلف استان خبر داد.

باقری عنوان کرد: در ایام نوروز۹۷، بالغ بر ۱۲۰ هزار اقلام تبلیغاتی اعم از کتابچه، سی‌ دی و بروشور در ورودی و خروجی شهرهای استان در بین گردشگران و مسافران نوروزی توزیع می‌شود.
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.