دات نت نیوک
جمعه ، 27 مهر 1397  |  ثبت‌نام  |  ورود

معرفی منطقه گردشگر پذیر دلی مهرجان در شهرستان لنده

معرفی منطقه گردشگر پذیر  دلی مهرجان در شهرستان لنده
دلي مهرجان در منطقه اي كاملاً استراتژيك واقع شده است كه سه كوه مهره، سياه و سفيد آن را احاطه كرده است كه داراي آب و هوايي بسيار مطبوع مي باشد.
 دلی مهرجان یکی از مکان های زیبا و گردش پذیر شهرستان لنده در استان کهگیلویه و بویراحمد است كه به واسطه زيبايي ها و مناظر و چشم انداز هاي بكر و خداداديش همه ساله پذيراي تعداد زيادي از گردشگران  است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری استان ،اين منطقه گردشگري و زيبا در فاصله 35 كيلومتري شهرلنده واقع شده است كه براي رفتن به آن بايد از روستاي وحدت به سمت گرده كلات در جاده اي كوهستاني و پر پيچ و خم حركت كرد.


دلي مهرجان در منطقه اي كاملاً استراتژيك واقع شده است كه سه كوه مهره، سياه و سفيد آن را احاطه كرده است كه داراي آب و هوايي بسيار مطبوع مي باشد.

 وجود باغات مختلف سيب، گردو، هلو، شليل، انگور، گلابي و ساير ميوجات و صيفي جات اين منطقه را به منطقه اي زيبا تبديل كرده است.

دلي مهرجان باتوجه به وضعيت آب وهواي مناسبي كه دارد بهترين محل براي پرورش زنبور عسل و توليد عسل طبيعي است كه خيلي از عشايري كه در اين منطقه ساكن مي باشند همه ساله مقدار زيادي عسل طبيعي كه به وسيله زنبورهاي از از گياه هاي دارويي و طبيعي اين منطقه تغذيه مي كنند را توليد و به بازار مصرف شهرستان و استان مي رسانند.

چشم اندازهاي زيبا و بي مثال اين منطقه حاكت از نشانه ها و قدرت لايزال خداوند در خلق طبيعت زيبا و وعده صادق بهشت برين مي باشد.
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.