دات نت نیوک
جمعه ، 27 مهر 1397  |  ثبت‌نام  |  ورود

مانور آمادگی استقبال از «مسافران نوروزی» برگزار شد (+تصاویر)

 مانور آمادگی استقبال از «مسافران نوروزی» برگزار شد (+تصاویر)

 مانور آمادگی استقبال از مسافران نوروزی امروز چهارشنبه ۲۳ اسفند درکهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون عمرانی  استاندار و دستگاهای عضو ستاد خدمات سفر استان برگزارشد.

به گزارش  روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری استان ،معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد در این مانور بر ضرورت آمادگی و هماهنگی کامل تمامی دستگاه های عضو ستاد خدمات سفر برای ارائه خدمات بهتر و مطلوب به مسافران نوروزی تاکید کرد.

عزیز فیلی اظهار داشت که باید با همکاری، برنامه ریزی صحیح و اصولی زمینه های آسایش و آرامش بیش از پیش گردشگران و میهمانان نوروزی را فراهم کرد.

وی بر لزوم رعایت آداب اسلامی و نکات ایمنی و رانندگی در ایام تعطیلات نورزوی تاکید کرد و خواستار همکاری و همراهی بیش از پیش مردم با نیروهای امدادی و پلیس در ایام تعطیلات نوروزی شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد نیز در مانور با اشاره به اینکه نروز امسال همه مسئولان با اتحاد و همدلی به دنبال ایجاد رفاه حال مسافران وگردشگران هستنداظهار داشت:همه دستگاه های عضو ستاد خدمات سفر آمادگی کامل برای میزبانی از مسافران و گردشگران  نوروزی را دارند.

سخنگوی ستاد هماهنگی خدمات سفر کهگیلویه بویراحمد ، هدف از برگزاری این مانور را نمایش توان و آمادگی کامل نیروهای امدادی و خدماتی در سطح استان ذکر کرد.

محمود باقری تصریح کرد که میراث فرهنگی و گردشگری به عنوان دبیر اجرایی و سخنگوی  ستاد خدمات سفر استان، برنامه های گسترده ای را برای اسقبال از مهمانان نوروزی در کهگیلویه و بویر احمد پیش بینی کرده است.

باقری یادآور شد که کهگیلویه و بویراحمدبا وجود ۳۰۰ جاذبه طبیعی، بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ اثر تاریخی، ۷۵۰ اثر تاریخی ثبت شده در فهرست آثار ملی و مواهب طبیعی چشم نواز، مکانی مناسب برای استقبال از مسافران و میهمانان نوروزی است.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد نیز از آمادگی کامل این نیرو برای افزایش ضریب ایمنی جاده ها در ایام تعطیلات نوروزی سال جاری خبر داد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.