دات نت نیوک
پنجشنبه ، 24 آبان 1397  |  ثبت‌نام  |  ورود

باحضورمدیرکل میراث فرهنگی کهگیلویه وبویراحمد؛پارک گردشگری اسکان دهدشت افتتاح‌شد

باحضورمدیرکل میراث فرهنگی کهگیلویه وبویراحمد؛پارک گردشگری اسکان دهدشت افتتاح‌شد
مدیرکل میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: با بهره‌برداری از این پروژه، مسافران و گردشگرانی که در ایام مختلف سال به شهرستان کهگیلویه سفر می‌کنند،دیگر در نقاط شهری نمی‌توانند اسکان کنندواسکان آنها در این پارک ...

باحضورمدیرکل میراث فرهنگی کهگیلویه وبویراحمد؛پارک گردشگری اسکان دهدشت افتتاح‌شد.

مدیرکل میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: با بهره‌برداری از این پروژه، مسافران و گردشگرانی که در ایام مختلف سال به شهرستان کهگیلویه سفر می‌کنند،دیگر در نقاط شهری نمی‌توانند اسکان کنندواسکان آنها در این پارک صورت می‌گیرد.     به گزارش صبح یاسوج ازشهرستان کهگیلویه؛ درایین افتتاح‌ پارک گردشگری اسکان دهدشت مدیرکل میراث فرهنگی […]

مدیرکل میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: با بهره‌برداری از این پروژه، مسافران و گردشگرانی که در ایام مختلف سال به شهرستان کهگیلویه سفر می‌کنند،دیگر در نقاط شهری نمی‌توانند اسکان کنندواسکان آنها در این پارک صورت می‌گیرد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری استان، درایین افتتاح‌ پارک گردشگری اسکان دهدشت مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی استان گفت: این طرح بااعتبار ۷ هزارریال در سال ۹۶ اغاز شد.

 

محمود باقری محل تامین اعتبار را استانی و از محل سفر ریاست جمهوری عنوان کرد.

این مسئول ابراز کرد: هدف از ایجاد پارک اسکان در شهر دهدشت اشتغال‌زایی، ایجاد درآمد پایدار و توسعه گردشگری در شهرستان کهگیلویه است.

مدیرکل میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: با بهره‌برداری از این پروژه، مسافران و گردشگرانی که در ایام مختلف سال به شهرستان کهگیلویه سفر می‌کنند دیگر در نقاط شهری نمی‌توانند اسکان کنند و اسکان آنها در این پارک صورت می‌گیرد.

سیاوش زمان‌نیز گفت:در این پارک اسکان‌۹۵۰ مترمربع الاچیق و سکوی چادر،۸ سرویس بهداشتی ،نمازخانه، آب خوری و ظرفشویی،فضای سبز و پارکینگ باظرفیت ۸۰ خودرو پیش بینی شده است.

 

رییس میراث فرهنگی کهگیلویه افزود:آلاچیق،سالن امفی تئاتر روباز جهت انجام کارهای فرهنگی باظرفیت ۳۰۰ نفر ،جانمایی بازارچه دایمی صنایع دستی با هدف اشتغالزایی از دیگر امکانات موجود در این طرح گردشگری است.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.