دات نت نیوک
پنجشنبه ، 24 آبان 1397  |  ثبت‌نام  |  ورود

افتتاح هجدهمین دفتر خدمات مسافرتی کهگیلویه و بویراحمد

افتتاح هجدهمین دفتر خدمات مسافرتی کهگیلویه و بویراحمد
عضو کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری در کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد:این دفاتر با مشارکت بخش خصوصی و با هدف معرفی هر چه بیشتر جاذبه های گردشگری، اشتغال زایی در صنعت گردشگری  واجرای تورهای مسافرتی، سیاحتی و زیارتی راه اندازی می...


 با حضور مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه وبویراحمد،معاون گردشگری هجدهمین دفتر خدمات مسافرتی کهگیلویه و بویراحمددر یاسوج افتتاح شد.

 به گزارش روابط عممی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری استان، محمود باقری در  این آیین افتتاحیه گفت:این دفتر خدمات مسافرتی یازدهمین دفتری است که در دولت تدبیر و امیددر کهگیلویه وبویراحمد افتتاح شده است.

عضو کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری در کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد:این دفاتر با مشارکت بخش خصوصی و با هدف معرفی هر چه بیشتر جاذبه های گردشگری، اشتغال زایی در صنعت گردشگری  واجرای تورهای مسافرتی، سیاحتی و زیارتی راه اندازی می شوند.

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه وبویراحمد همچنین از برخورد با برگزار کنندگان تورهای مسافرتی غیرمجاز در این استان خبر داد.

وی تصریح کرد:کهگیلویه وبویراحمد با داشتن بیش از 300تفرجگاه طبیعی، حدود دو هزارو 600 اثر تاریخی، بیش از 750 اثر تاریخی ثبت شده در فهرست آثار ملی و مواهب طبیعی چشم نواز مکانی مناسب برای مسافران است.

 کهگیلویه بویراحمد با طبیعت چهارفصل، جاذبه های متنوع گردشگری و اقلیم چهارفصل مقصد صدها هزار گردشگر در طول سال است.


امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.