دات نت نیوک
دوشنبه ، 31 اردیبهشت 1397  |  ثبت‌نام  |  ورود

افتتاح ستاد خدمات سفرهای نوروزی در یاسوج

افتتاح ستاد خدمات سفرهای نوروزی در یاسوج
 محمود باقری مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان در آئین افتتاح این ستاد با بیان اینکه در سراسر استان بیش از 60 غرفه در قالب نمایشگاههای عرضه محصولات صنایع دستی و سوغات محلی استان در کنار این ستادهاایی و ارائه خدما...

به نمایندگی از سایر شهرستانها ستاد خدمات سفرهای نوروزی در یاسوج افتتاح شد.
به گزارش  روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه وبویراحمد ،این ستاد در کنار ستاد خدمات سفرهای نوروزی تیمهای امداد افتتاح ستاد خدمات سفرهای نوروزی در یاسوجرسان هلال احمر،اورژانس جاده ای و پلیس راهور برای استقبال،خدمات راه اندازی شده است گفت: هدف از برپایی این ستاد و نمایشگاهها، راهنم رسانی و راهنمایی گردشگران نوروزی حضور دارند.

 محمود باقری مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان در آئین افتتاح این ستاد با بیان اینکه در سراسر استان بیش از 60 غرفه در قالب نمایشگاههای عرضه محصولات صنایع دستی و سوغات محلی استان در کنار این ستادهاایی و ارائه خدمات به مسافران نوروزی،معرفی ظرفیتهای گردشگری،صنایع دستی و محصولات محلی استان و نیز آشنا شدن دیگر هموطنان با آداب و رسوم و سنن کهگیلویه و بویراحمد است.


فتاح محمدی معاون سیاسی و امنیتی استاندار نیز برپایی این نمایشگاهها را فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیتهای استان، حمایت از تولید داخلی استان،جذب سرمایه گذار برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف گردشگری و صنایع دستی دانست وگفت:مجموعه دولت در استان هم این آمادگی را دارند تا از تولیدکنندگان استان و سرمایه گذاران با پرداخت تسهیلات با نرخ سود پائین حمایت کنند.
نظری فرماندار بویراحمد هم گفت:یکی از دستاوردهای مهم چنین نمایشگاه هایی بازاریابی برای محصولات تولیدی استان و توسعه بخش گردشگری و صنایع دستی است.
گفتنی است این نمایشگاه از امروز تا پانزدهم فروردین ماه از ساعت 8 تا 22 واقع در میدان جهاد شهر یاسوج به روی علاقمندان باز است.
در کنار این ستاد نمایشگاه هایی از انواع محصولات صنایع دستی و سوغات محلی استان به نمایش گذاشته شد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.