جمعه ، 02 تیر 1396  |  ثبت‌نام  |  ورود
30

افتتاح ستاد خدمات سفرهای نوروزی در یاسوج

افتتاح ستاد خدمات سفرهای نوروزی در یاسوج

به نمایندگی از سایر شهرستانها ستاد خدمات سفرهای نوروزی در یاسوج افتتاح شد.
به گزارش  روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه وبویراحمد ،این ستاد در کنار ستاد خدمات سفرهای نوروزی تیمهای امداد افتتاح ستاد خدمات سفرهای نوروزی در یاسوجرسان هلال احمر،اورژانس جاده ای و پلیس راهور برای استقبال،خدمات راه اندازی شده است گفت: هدف از برپایی این ستاد و نمایشگاهها، راهنم رسانی و راهنمایی گردشگران نوروزی حضور دارند.

 محمود باقری مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان در آئین افتتاح این ستاد با بیان اینکه در سراسر استان بیش از 60 غرفه در قالب نمایشگاههای عرضه محصولات صنایع دستی و سوغات محلی استان در کنار این ستادهاایی و ارائه خدمات به مسافران نوروزی،معرفی ظرفیتهای گردشگری،صنایع دستی و محصولات محلی استان و نیز آشنا شدن دیگر هموطنان با آداب و رسوم و سنن کهگیلویه و بویراحمد است.


فتاح محمدی معاون سیاسی و امنیتی استاندار نیز برپایی این نمایشگاهها را فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیتهای استان، حمایت از تولید داخلی استان،جذب سرمایه گذار برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف گردشگری و صنایع دستی دانست وگفت:مجموعه دولت در استان هم این آمادگی را دارند تا از تولیدکنندگان استان و سرمایه گذاران با پرداخت تسهیلات با نرخ سود پائین حمایت کنند.
نظری فرماندار بویراحمد هم گفت:یکی از دستاوردهای مهم چنین نمایشگاه هایی بازاریابی برای محصولات تولیدی استان و توسعه بخش گردشگری و صنایع دستی است.
گفتنی است این نمایشگاه از امروز تا پانزدهم فروردین ماه از ساعت 8 تا 22 واقع در میدان جهاد شهر یاسوج به روی علاقمندان باز است.
در کنار این ستاد نمایشگاه هایی از انواع محصولات صنایع دستی و سوغات محلی استان به نمایش گذاشته شد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (68)
گروه خبر: گردشگری
کد خبر: 7577
  • افتتاح ستاد خدمات سفرهای نوروزی در یاسوج

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت