دات نت نیوک
دوشنبه ، 31 اردیبهشت 1397  |  ثبت‌نام  |  ورود

با حضور فرماندار گچساران صورت گرفت :افتتاح نمایشگاه و مرکز اطلاع رسانی نوروز در گچساران

با حضور فرماندار گچساران صورت گرفت :افتتاح نمایشگاه و مرکز اطلاع رسانی  نوروز در گچساران
دبیر اجرایی ستاد خدمات سفر در شهرستان گچساران گفت: اداره میراث فرهنگی گچساران به عنوان دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر  در شهرستان گچساران آمادگی کامل برای میزبانی شایسته از گردشگران نوروزی و زائران حرم مطهر بی بی حکیمه خاتون(...

 

رئیس اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری شهرستان گچساران از افتتاح نمایشگاه و مرکز اطلاع رسانی  این شهرستان با حضور فرماندار ، شهردار و برخی از مسئولین شهرستانی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان ، هومن عنایی ، با اشاره به آمادگی کامل این اداره و مجموعه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان در تعطیلات نوروز ۹6 گفت: شهرستان گچساران آماده پذیرایی از مسافران و مهمانان نوروزی است. 

 

دبیر اجرایی ستاد خدمات سفر در شهرستان گچساران اظهار داشت: شهرستان گچساران به دلیل برخورداری از مکان‌های زیارتی، گردشگری و تاریخی بسیار دیدنی هر ساله در ایام نوروز میزبان مسافران و مهمانان نوروزی بسیاری است.

وی با اشاره به اینکه گچساران یکی از شهرهای مستعد گردشگری در استان کهگیلویه و بویراحمد است، بیان کرد: این شهرستان هر ساله در ایام نوروز یکی از شهرهای پربازدید در استان است.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گچساران گفت: 9 کمیته ستاد  خدمات سفر نوروزی در گچساران تشکیل شده و دستگاه‌ها آماده خدمات‌‌رسانی مطلوب به مسافران و گردشگران نوروزی است.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.