دات نت نیوک
دوشنبه ، 31 اردیبهشت 1397  |  ثبت‌نام  |  ورود

بازدید معاون رئیس جمهور از نمایشگاه صنایع دستی استان در تهران

  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری کشور از نمایشگاه صنایع دستی استان در تهران خبر داد.   محمود باقری با بیان این...

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری کشور از نمایشگاه صنایع دستی استان در تهران خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی استان ،محمود باقری با بیان اینکه نمایشگاه توانمیدی های صنایع دستی استان دیروز شنبه ۱۴اسفند در سازمان میراث فرهنگی کشور گشایش یافته است گفت: در این نمایشگاه این فرصت را فراهم اوردیم تا تولید کنندگان صنایع دستی بتوانند محصولات خود را به مسئولین کشوری و صادرکنندگان صنایع دستی معرفی کنند.

 

وی گفت: امروز صبح  رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور به همراه معاون صنایع دستی خود از نمایشگاه دیدن کردند و دست بافت های داری و دیگر محصولات صنایع دستی استان مورد توجه آنها قرار گرفته است .

 

عضو کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری در کهگیلویه وبویراحمد هدف از برگزاری این نمایشگاه جذب راسرمایه گذار در حوزه صنایع دستی  عنوان کرد.

 

باقری ادامه داد: در صورت جذب سرمایه گذار در حوزه صنایع دستی می توانیم فروش خوبی از تولیدات صنایع دستی استان به نام کهگیلویه و بویراحمد در بازاهای داخلی و خارجی داشته باشیم.

 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.