دات نت نیوک
دوشنبه ، 31 اردیبهشت 1397  |  ثبت‌نام  |  ورود

هتل چهار ستاره و پارک آبی یاسوج با ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد به امکانات پارک آبی اشاره و خاطرنشان کرد: استخر شنا، استخر کودکان، استخر درمانی، وان نمک، سالن ماساژ، رودخانه آرام و سرسره‌های آبی از جمله امکانات پیش&zw...مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: هتل چهار ستاره و پارک آبی یاسوج ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش  روابط عمومی میراث فرهنگی استان ، «محمود باقری» در بازدید از شماری از پروژه‌های گردشگری یاسوج افزود: مجموع زیربنای هتل ۴ ستاره و پارک آبی 9200 متر مربع است.


وی با بیان این‌که این مجموعه در سفر رئیس‌جمهور کلنگ‌زنی شد، افزود: هتل ۴ ستاره در 5500 متر مربع و پارک آبی در 3700 مترمربع احداث و به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد به امکانات پارک آبی اشاره و خاطرنشان کرد: استخر شنا، استخر کودکان، استخر درمانی، وان نمک، سالن ماساژ، رودخانه آرام و سرسره‌های آبی از جمله امکانات پیش‌بینی شده برای پارک آبی است.

باقری تصریح کرد: شاید بتوان پارک آبی یاسوج را نخستین پارک آبی جنوب کشور دانست، که با مشارکت بخش خصوصی ساخته می‌شود.

وی با اشاره به ظرفیت مناسب هتل ۴ ستاره ادامه داد: این هتل دارای ۷۲ اتاق، دو رستوران و تالار پذیرایی است و در هفت طبقه احداث می‌شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: هتل ۴ ستاره با مشارکت بانک گردشگری و صندوق توسعه ملی ساخته می‌شود.
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.