دات نت نیوک
دوشنبه ، 31 اردیبهشت 1397  |  ثبت‌نام  |  ورود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد: احداث هتل چهارستاره و پارک آبی سبب رونق گردشگری در کهگیلویه و بویراحمد می‌شود

سید موسی خادمی در این بازدید با تقدیر از اقدام اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد در جذب سرمایه‌گذار، اظهار داشت: سیاست دولت تدبیر و امید حمایت از بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران برای ایجاد زیرساخت...


استاندار کهگیلویه و بویراحمد هتل چهارستاره و پارک آبی یاسوج را زمینه‌ساز توسعه گردشگری در جنوب کشور عنوان کرد و گفت: با افتتاح این مجموعه بسیاری از مشکلات گردشگری در استان برطرف می‌شود.

به گزارش  روابط عمومی میراث فرهنگی استان ، استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه معاون عمرانی و مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز از هتل چهار ستاره و پارک آبی یاسوج بازدید کردند.

سید موسی خادمی در این بازدید با تقدیر از اقدام اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد در جذب سرمایه‌گذار، اظهار داشت: سیاست دولت تدبیر و امید حمایت از بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران برای ایجاد زیرساخت‌ها و توسعه کشور است.

وی هتل چهارستاره و پارک آبی یاسوج را زمینه‌ساز توسعه گردشگری در جنوب کشور عنوان کرد و افزود: با افتتاح این مجموعه بسیاری از مشکلات گردشگری در استان رفع می‌شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ظرفیت پارک جنگلی یاسوج، گفت: به دنبال جذب سرمایه‌گذار برای ایجاد زیرساخت‌های گردشگری در پارک جنگلی یاسوج هستیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد هم در این بازدید با اشاره به پیشرفت حدود 35 درصدی پروژه هتل چهارستاره و پارک آبی یاسوج، اظهار داشت: این مجموعه از پروژه‌هایی بود که در سفر رئیس‌جمهور به استان کلنگ‌زنی شد.

محمود باقری مجموع زیربنای این پروژه را 9 هزار و 200 مترمربع عنوان کرد و افزود: هتل 4ستاره در متراژ 5 هزار و 500 متر مربع و پارک آبی در متراژ 3 هزار و 700 مترمربع در حال احداث هستند.

وی عنوان کرد: استخر شنا، استخر کودکان، استخر درمانی، وان نمک، سالن ماساژ، رودخانه آرام و انواع سرسره‌های آبی از جمله مواردی بوده که در پارک آبی پیش‌بینی شده است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: شاید بتوان گفت این پارک آبی، نخستین پارک آبی در جنوب کشور است که توسط بخش خصوصی احداث می‌شود.

باقری با اشاره به اینکه این هتل چهارستاره دارای 72 اتاق و 2 رستوران و تالار پذیرایی بوده و در هفت طبقه احداث می‌شود، ادامه داد: این پروژه با مشارکت بانک گردشگری و صندوق توسعه ملی احداث می‌شود.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.