جمعه ، 02 تیر 1396  |  ثبت‌نام  |  ورود
25

عملیات اجرایی هتل چهار ستاره و پارک آبی یاسوج آغاز شد

عملیات اجرایی هتل چهار ستاره و پارک آبی یاسوج آغاز شد
 

عملیات اجرایی هتل چهار ستاره و پارک آبی یاسوج با برآورد اعتبار اولیه ۱۵۰ میلیارد ریال با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دستور رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس آغاز شد.

 

 به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی استان ،مسعود سلطانی‌فر،معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ۲۴ مردادماه در مراسم افتتاح پروژه‌های گردشگری که از طریق ویدئو کنفرانس و با دستور دکتر روحانی رئیس جمهور صورت می‌گرفت با اشاره به زمان آغاز به کار دولت یازدهم و دغدغه‌های رئیس جمهور اظهار کرد: از دغدغه‌های جناب روحانی عدم وجود هتل‌های مناسب برای جذب گردشگر بود این در حالی است که از ابتدای هتل سازی در ایران که از سال ۱۳۰۰ شروع شد و تا سال ۹۲ که شروع به کار دولت یازدهم بود ، ۱۲۵ هتل چهار و پنج ستاره در کشور وجود داشت که طی سه سال دولت یازدهم ۳۵ هتل به بهره‌برداری رسید و افتتاح شده است.

 


سلطانی‌فر اذعان کرد: یک‌هزار و ۷۵۲ پروژه در کشور توسط بخش خصوصی در حال اجرا است.

 


رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در بخش دیگر سخنان خود اظهار کرد: کهگیلویه و بویراحمد به دلیل داشتن شرایط توپوگرافی ظرفیت بسیار بالایی در جذب گردشگر دارد.

 


وی پروژه مهم حوزه گردشگری در شهر یاسوج را افتتاح هتل چهار ستاره عنوان کرد و گفت: این هتل چهار ستاره با پارک آبی، استخر و دیگر خدمات عملیات اجرایی آن اجرایی آن آغاز شد.

 


سلطانی‌فر ادامه داد: این پروژه در زمینی به متراژ ۹ هزار و ۲۰۰ متر عملیات اجرایی آن آغاز شد.

 


وی خاطرنشان کرد: فاز اول این پروژه پارک آبی آن بوده که به بهره‌برداری می‌رسد.

 


رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تعداد پروژه‌های بخش گردشگری کهگیلویه و بویراحمد را ۳۱ پروژه عنوان کرد و گفت: این تعداد پروژه‌ها توسط بخش خصوصی در حال اجرا است که متعهد شدیم که تسهیلات لازم به این تعداد پروژه را پرداخت کنیم.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (147)
گروه خبر: سرمایه گذاری
کد خبر: 7438
  • عملیات اجرایی هتل چهار ستاره و پارک آبی یاسوج آغاز شد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت