دات نت نیوک
دوشنبه ، 31 اردیبهشت 1397  |  ثبت‌نام  |  ورود

عملیات اجرایی هتل چهار ستاره و پارک آبی یاسوج آغاز شد

عملیات اجرایی هتل چهار ستاره و پارک آبی یاسوج آغاز شد
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تعداد پروژه‌های بخش گردشگری کهگیلویه و بویراحمد را ۳۱ پروژه عنوان کرد و گفت: این تعداد پروژه‌ها توسط بخش خصوصی در حال اجرا است که متعهد شدیم که تسهیلات لازم به این تعدا...
 

عملیات اجرایی هتل چهار ستاره و پارک آبی یاسوج با برآورد اعتبار اولیه ۱۵۰ میلیارد ریال با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دستور رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس آغاز شد.

 

 به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی استان ،مسعود سلطانی‌فر،معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ۲۴ مردادماه در مراسم افتتاح پروژه‌های گردشگری که از طریق ویدئو کنفرانس و با دستور دکتر روحانی رئیس جمهور صورت می‌گرفت با اشاره به زمان آغاز به کار دولت یازدهم و دغدغه‌های رئیس جمهور اظهار کرد: از دغدغه‌های جناب روحانی عدم وجود هتل‌های مناسب برای جذب گردشگر بود این در حالی است که از ابتدای هتل سازی در ایران که از سال ۱۳۰۰ شروع شد و تا سال ۹۲ که شروع به کار دولت یازدهم بود ، ۱۲۵ هتل چهار و پنج ستاره در کشور وجود داشت که طی سه سال دولت یازدهم ۳۵ هتل به بهره‌برداری رسید و افتتاح شده است.

 


سلطانی‌فر اذعان کرد: یک‌هزار و ۷۵۲ پروژه در کشور توسط بخش خصوصی در حال اجرا است.

 


رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در بخش دیگر سخنان خود اظهار کرد: کهگیلویه و بویراحمد به دلیل داشتن شرایط توپوگرافی ظرفیت بسیار بالایی در جذب گردشگر دارد.

 


وی پروژه مهم حوزه گردشگری در شهر یاسوج را افتتاح هتل چهار ستاره عنوان کرد و گفت: این هتل چهار ستاره با پارک آبی، استخر و دیگر خدمات عملیات اجرایی آن اجرایی آن آغاز شد.

 


سلطانی‌فر ادامه داد: این پروژه در زمینی به متراژ ۹ هزار و ۲۰۰ متر عملیات اجرایی آن آغاز شد.

 


وی خاطرنشان کرد: فاز اول این پروژه پارک آبی آن بوده که به بهره‌برداری می‌رسد.

 


رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تعداد پروژه‌های بخش گردشگری کهگیلویه و بویراحمد را ۳۱ پروژه عنوان کرد و گفت: این تعداد پروژه‌ها توسط بخش خصوصی در حال اجرا است که متعهد شدیم که تسهیلات لازم به این تعداد پروژه را پرداخت کنیم.
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.